Studia Podyplomowe z eLearningu

cropped-object_04_desktops.jpg

Do internetu przeniosły się już sklepy, banki, telewizja, radio, a także nasze relacje ze znajomymi. Całkiem dobrze mają się też szkolenia. Jeśli rozumiesz konieczność zmian w szkoleniach i szeroko rozumianej edukacji, to przygotowaliśmy coś specjalnie dla Ciebie.

Studia podyplomowe, które pozwolą Ci zdobyć praktyczne umiejętności i teoretyczne podstawy projektowania (Instructional Design), tworzenia (Training Development) i biznesowego wdrażania szkoleń wykorzystujących nowoczesne technologie.

Jak wyglądają studia?

Celem studiów eLearning Projektowanie i Wdrażanie jest przygotowanie Słuchaczy do praktycznej realizacji projektów wdrożeń metod rozwojowych realizowanych z wykorzystaniem nowych technologii. Bazując na sprawdzonych technikach, wiedzy na temat realizacji szkoleń i sposobów realizowania ich przez Internet, prowadzący tworzą niepowtarzalną okazję do zbudowania własnego projektu.

Znaczny nacisk kładziony jest na zapoznanie Słuchaczy z konkretnymi narzędziami do realizowania szkoleń przez internet. Studenci poznają narzędzia do realizowania webinarów – Clickmeeting, prowadzenia asynchronicznych szkoleń moderowanych – Moodle, oraz wiodące narzędzie autorskie – Adobe Capivate.

Siłą studiów jest grupa pasjonatów, którzy żyją i specjalizują się w konkretnych technikach i rozwiązaniach pracując dla największych organizacjach szkoleniowych i uczelni.

Unikalny program

Podział studiów na trzy główne moduły:

  1. Postawy szkoleń online
  2. Projektowanie i tworzenie szkoleń online
  3. Wdrażanie e-learningu i zarządzanie projektem szkoleniowym

tworzy po pierwsze solidne fundamenty i nadaje odpowiedni kierunek dalszym działaniom, które skupiają się na analizie przypadków, aktualnych raportów branżowych i stosowaniem sprawdzonych technik, które później przekładają się na projekt dyplomowy, który w założenia ma stać się gotowym szkoleniem online.

Nabyta wiedza daje również przygotowanie do podjęcia pracy w zawodach takich jak:

  • Projektant Szkoleń online / Instructional Designer
  • Twórca szkoleń online
  • Specjalista ds. eLeanringu

Kadra praktyków

Co najważniejsze w trakcie studiów praktycy branży e-learningowej nauczą Cię rozumieć specyfikę szkoleń realizowanych przez internet, a także zapoznać się z najlepszymi narzędziami pozwalającymi na profesjonalne wdrażanie programów szkoleniowych.


 

Więcej informacji na stronie uczelni