Coursesprint – spotknie odwołane

28.06 – 1.07.2018

Spotkanie odwołane

 

czyli w 4 dni tworzymy otwarty kurs online, który po zredagowaniu zostanie udostępniony bezpłatnie i na otwartej licencji.

Course Sprint to zebranie grupy ludzi, która stworzy kurs online w trzy do pięciu dni. Nie ma wcześniejszych przygotowań do tworzenia (no może oprócz przestrzeni), a grupa jest prowadzona przez moderatorów od początku aż do opublikowania kursu. Przygotowane kursy mają wysokiej jakości zawartość i są dostępne zaraz po zakończeniu sprintu w postaci szkolenia dostępnego na platformie.

Warsztaty w ramach projektu:


writing

sketchnoting

podkast

video

Flow

Dzień 1

Networking, prezentacje liderów, networking + 🙂

Who is who
Cel (problem do rozwiązania)
Zasady pracy
Design thinking
Otwartość
Harmonogram
Prezentacja liderów

Dzień 3

Praca w grupach

(Poranny spacer dla chętnych)
Śniadanie
Poranna odprawa (gdzie jesteśmy)
Praca w grupach warsztatowych (w salach, w plenerze, gdzie komu wygodnie)
Checkpoint (przed lunchem, żeby grupy wiedziały co i jak)
Obiadokolacja
Spotkanie liderów (czas wolny)
Checkpoint
Praca wspólna
Zwiedzanie zamku (może spacer z pochodniami)

Dzień 2

Praca w grupach

(Poranny spacer dla chętnych)
Śniadanie
Poranna odprawa
Praca w grupach warsztatowych (w salach, w plenerze, gdzie komu wygodnie)
Checkpoint (przed lunchem, żeby grupy wiedziały co i jak)
Obiadokolacja
Praca w grupach warsztatowych
Checkpoint
Spotkanie liderów (czas wolny)
Kolacja (ognisko na zamku?)

Dzień 4

Podsumowanie

Śniadanie
Praca wspólna
Lunch
Finisz

Liderzy

Piotr Peszko
Inżynier chemik, który korzysta garściami z wiedzy technicznej i procesowej, a mniej z organicznej. Pracownik uczelniany i korporacyjny. Przedsiębiorca, który szkoli, doradza, projektuje, tworzy i wdraża, realizuje większe lub mniejsze projekty. Organizator konferencji EduCamp i założyciel studiów podyplomowych z e-Learningu w WSE.
Paweł Badura
Połączenie informatyka kwantowego i socjologa reklamy. Współtwórca agencji reklamowej Komart, w której odpowiada za rozwiązania internetowe i kreowanie marki. Z mniejszą lub większą intensywnością prowadzi szkolenia, kursy i zajęcia akademickie. Offline tylko kiedy śpi. Wielbiciel gier wideo.
Borys Kozielski
Tworzy podkasty od 2005 roku. Zdobył dwie nagrody European Podcast Award - w 2010 i w 2012 roku. Od stycznia 2017 roku prowadzi szkolenia, webinary i seminaria, w których uczy podkastingu. Prowadzi stronę http://podkasty.info, konkurs "Podkastowy Odcinek Miesiąca", jest założycielem i prezesem fundacji "Otwórz się", która wspiera rozwój podkastingu w Polsce.​
Agnieszka Halama
trener, graphic recorder, ilustrator. Specjalizuje się w wykorzystaniu myślenia wizualnego w biznesie oraz edukacji. Od 2007 roku prowadzi Centrum Halama i jest właścicielem Szkoły Praktyków Wizualnych, której jednym z zadań jest kształcenie trenerów myślenia wizualnego. Autorka książki Kwadraciaki przeznaczonej dla entuzjastów myślenia wizualnego. Pracuje również jako terapeuta i wolontarystycznie wspiera szeroko rozumianą edukację, prowadząc Fundację Marchewkowe Pole.
Tomek Strzelczyk
Absolwent polonistyki na UW. Redaktor, autor, korektor, copywriter z wieloletnim doświadczeniem. Człowiek, który (prawie) zawsze wie, gdzie postawić przecinek, a także umie sprawić, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa (albo przynajmniej tak mu się bałwochwalczo wydaje). Miłośnik poprawnej polszczyzny, książek, nowych technologii, książek, Japonii, książek, komiksów, książek, Marvela, książek i piwa kraftowego. Jeśli aktualnie nie pracuje i nie czyta, pewnie ogląda anime.
Kamil Śliwowski
Trener i animator edukacji medialnej. Specjalizuje się w wykorzystaniu nowych technologii w edukacji, zwłaszcza w kontekście prawa autorskiego oraz ochrony prywatności. Na co dzień współpracuje z fundacją Katalyst Education, Koalicją Otwartej Edukacji, Fundacją Panoptykon i Creative Commons Polska. Autor gry edukacyjnej o prywatności w sieci "Trzęsienie danych", bloguje o nowych technologiach i otwartych zasobach w edukacji na www.otwartezasoby.pl.

Rejestracja

""
1
Imię i nazwiskoyour full name
Telefonyour full name
Previous
Next

Cena: 1500 zł brutto

Cena obejmuje:

  • udział w sesjach z trenerami
  • noclegi
  • wyżywienie (śniadania + obiadokolacje)
  • atrakcje

Po zgłoszeniu się poprzez formularz skontaktujemy się w celu przesłania szczegółów dotyczących płatności i wyjazdu.