LSE03. Jak rozpoznać wartościowe szkolenie?

Listen to "LSE03. Jak rozpoznać wartościowe szkolenie?" on Spreaker. Nie przegap odcinków subskrybuj podkast w: lub


W tym odcinku wystąpili:

Ile trwa tworzenie e-learningu


Kupienie kursu online to nie jest prosta sprawa, bo ciągle nie mamy miejsca, w którym możemy przeczytać obiektywne opinie. Niestety łatwiej jest dać się naciągnąć niż znaleźć szkolenie, które jest bardzo dobre.

Jak kupić kurs online?

1. Wyszukać autora i sprawdzić, czy ma doświadczenie w uczeniu innych, czy poświęcił na szkolenie wystarczająco dużo czasu i czy daje gwarancję zwrotu pieniędzy.
2. Poszukać opinii w grupach branżowych i na stronach.
3. Uważać na pewne utarte schematy sprzedażowe.
4. Wziąć udział w webinarze poprzedzającym kurs online.


Co dalej?

Nie pozostaje Ci chyba nic innego jak zacząć przeglądać oferty szkoleń online, bo przecież nie możesz poprzestać na jednym kursie, nie?

Zadanie domowe

Dzisiaj zadanie jest banalnie proste, ale… wymaga trochę czasu. Dla tych, którzy korzystają z aplikacji do słuchania podkastów będzie to oczywiście łatwiejsze, a wszyscy konsumujący przez stronę będą mieli za to dostęp do transkrypcji. Zadanie polega na posłuchaniu dwóch wywiadów z twórcami szkoleń online, którzy opowiadają o tym jak zrobili swoje pierwsze szkolenia, ile to trwało, ile kosztowało i czy się opłaca.

 
eLearning Robię
Facebook Group · 1,825 members
Join Group
Zamknięta grupa ludzi, którzy mają "dłonie umazane" szkoleniami online. Cel: Wymiana informacji dotyczących branży szkoleń online, forum networking...