Tworzenie szkoleń online

Proces przeniesienia wymagań odbiorców, oczekiwań projektowych ze szkiców, uzgodnień, pomysłów na efektywne szkolenie to sztuka. Kolejne projekty, które realizuję, lub koordynuję pozwalają mi stwierdzić ze 100% pewnością, że tak właśnie jest. W każdym projekcie jako twórcy zostawiamy kawałek siebie i negocjujemy zmiany, bo dbamy o projekty jako o własne, małe dzieła sztuki.

Po wypuszczeniu na szeroki świat, nasze szkolenia mają przecież zmieniać ludzi, ich zachowania, podejścia i postawy. Ekrany, screencasty, przyciski, ćwiczenia, skrypty, nagrania, materiały video, prezentacje i podręczniki – wszystko co tworzymy ma jeden cel. Osiągnięcie przez Ciebie założonych celów efektywnie.

“Rzemieślnik, czy fabrykant?” – takie pytanie zadałem sobie w momencie, kiedy poczułem, że moja firma chce rosnąć, że decyzje biznesowe i kierunek są właściwe. Czy chcę otworzyć kolejną fabrykę ekranów do elearningu? Czy chcę zarządzać grupą twórców szkoleń, który będą wkładali cudzą treść w szablony maksymalizując zysk z każdego projektu? Odpowiedziałem sobie na to pytanie i zostałem rzemieślnikiem zrzeszającym innych rzemieślników, którzy kochają swój fach i do każdego projektu podchodzą jak szewcy, do każdej nowej pary butów, lub krawcy do garniturów, czyli indywidualnie.

Nie ma dwóch takich samych projektów, klientów i potrzeb, dlaczego więc do każdego miałyby pasować takie same szkolenia. Nie ma takiej możliwości. Jeśli potrzebujesz szkolenia szytego na miarę, albo chcesz się tylko dowiedzieć co jest możliwe, albo co polecamy. Poświęć nam trochę czasu, rozmawiajmy.