Letnia Szkoła eLearningu 2019

Szukasz wakacyjnej miłości?

 

To dobrze! Z nami pokochasz elearning korporacyjny.

Wszystko czego potrzebujesz to Twój telefon i trochę chęci!

A jeśli chcesz zacząć od podstaw, lub szukasz nagrań z poprzednich wakacji, to znajdziesz je tutaj: Letnia Szkoła eLearningu 2018

Letnia Szkoła eLearningu

To otwarty projekt edukacyjny, który ma na celu przybliżenie idei uczenia się online i płynących z niego korzyści. Jesteśmy dzisiaj wszyscy coraz bardziej zajęci. Mamy coraz mniej czasu na to, żeby podróżować, a tym bardziej podróżować na szkolenia.

Konkretne umiejętności chcemy zdobywać szybko, najlepiej natychmiast i w sposób nieskomplikowany. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są szkolenia realizowane w formie online. Niezależnie od miejsca przebywania, czasu i urządzenia (komputer, tablet, czy telefon) możemy zdobywać nowe umiejętności i przyswajać wiedzę od najlepszych specjalistów.

Jak wziąć udział?

Letnia Szkoła eLearningu to otwarty projekt edukacyjny, w którym możesz wziąć udział kompletnie za darmo. Wystarczy, że masz smartfon np. z systemem Android, albo iOS, a w nim odpowiednią aplikację do słuchania podkastów.

Podkast to coś w stylu nagranej audycji radiowej. Masz do niej dostęp kiedy chcesz, gdzie chcesz i na jakim urządzeniu chcesz. Jest to idealne rozwiązanie do uczenia się w wakacje, albo w drodze do pracy, czy po prostu na spacerze.

Listen to „Rozmowy Rozwojowe – 2EDU” on Spreaker.

Żeby nie musieć śledzić strony WWW, na której publikowane są kolejne odcinki możesz zasubskrybować podkast w  lub na urządzeniu z systmem .

 

 

Sponsorem Letniej Szkoły eLearningu w 2019 jest SPEEXX