Letnia Szkoła eLearningu 2020

Lubisz wyginać umysł?

 

To dobrze! W tym roku będziemy filozofować na temat projektowania szkoleń.

Wszystko czego potrzebujesz, żeby dołączyć to Twój telefon i trochę chęci!

Jeśli interesuje Cię eLearning korporacyjny, to komplet nagrań na ten temat znajdziesz je tutaj: Letnia Szkoła eLearningu 2019
A jeśli chcesz zacząć od podstaw, lub szukasz nagrań z poprzednich wakacji, to znajdziesz je tutaj: Letnia Szkoła eLearningu 2018

Letnia Szkoła eLearningu

To otwarty projekt edukacyjny, który ma na celu przybliżenie idei uczenia się online i płynących z niego korzyści. Jesteśmy dzisiaj wszyscy coraz bardziej zajęci. Mamy coraz mniej czasu na to, żeby podróżować, a tym bardziej podróżować na szkolenia.

Konkretne umiejętności chcemy zdobywać szybko, najlepiej natychmiast i w sposób nieskomplikowany. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie są szkolenia realizowane w formie online. Niezależnie od miejsca przebywania, czasu i urządzenia (komputer, tablet, czy telefon) możemy zdobywać nowe umiejętności i przyswajać wiedzę od najlepszych specjalistów.

Jak wziąć udział?

Letnia Szkoła eLearningu to otwarty projekt edukacyjny, w którym możesz wziąć udział kompletnie za darmo. Wystarczy, że masz smartfon np. z systemem Android, albo iOS, a w nim odpowiednią aplikację do słuchania podkastów.

Podkast to coś w stylu nagranej audycji radiowej. Masz do niej dostęp kiedy chcesz, gdzie chcesz i na jakim urządzeniu chcesz. Jest to idealne rozwiązanie do uczenia się w wakacje, albo w drodze do pracy, czy po prostu na spacerze.

Listen to „LSE2020 Odc.00 Podkast, którego miało nie być” on Spreaker.

Żeby nie musieć śledzić strony WWW, na której publikowane są kolejne odcinki możesz zasubskrybować podkast w  lub na urządzeniu z systmem .

 

Odcinek 01. Bez kontekstu nie ogarniesz

Odcinek 02. Nadzieja, optymizm i brak alternatywy